Kolay Yoldan Raft Bilgisayar İle Nasıl Oynanır?

Kolay Yoldan Raft Bilgisayar İle Nasıl Oynanır?

Raft, bilgisayar ve akıllı telefonunuz üzerinden oynayabileceğiniz, ekipman üreterek hayatta kalıp salınıza geliştirmeler yapabileceğiniz bir oyundur. Mobil sürümü oldukça kolay temin edilebilir. Peki Raft bilgisayardan nasıl oynanır?

Nasıl İndirilir                  

Raft’ı bilgisayar üzerine indirebilmeniz için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekir. Steam üzerinden Raft diye arattığınız zaman oyun karşınıza çıkıyor. Fiyatı şu an için 31,00 TL. Fakat indirim dönemlerinde daha düşük fiyata satın almış oyuncular var. Steam hesabınızdaki para miktarı yeterliyse oyunu satın alıp kitaplığa ekledikten sonra indirip oynayabilirsiniz.

Bilgisayar Sürümünde Neler Var?

Mobil sürümü ile arasında pek bir fark olduğu söylenemez. Oyunun bilgisayar sürümündeki açıklama kısmına baktığımız zaman bizi sürükleyici bir oyun deneyiminin beklediğini anlıyoruz. Oyunun sunduğu en iyi özelliklerden birisi de çevrimiçi oynanabilmesi. Takım arkadaşınızla işbirliği yaparak oyun zevkini oldukça arttırabilirsiniz. Salınızı beraber yüzen bir armadaya dönüştürebilirsiniz.

Kolay Yoldan Raft Bilgisayar İle Nasıl Oynanır?

Raft oyununun mobil sürümü ve bilgisayar sürümünü temin etmek oldukça kolay. Yaratıcı düşünme ve inşa etme becerisini arttıran oyun ile başlangıçta küçük ve işlevsiz olan salınızı zamanlar oldukça güzel bir gemi haline getirebilirsiniz. Raft kolay yoldan nasıl bilgisayar ile oynanır sizlere anlatmaya çalıştık. Raft indirme konusunda sıkıntı yaşıyor iseniz Raft nasıl indirilir adlı destek ve bilgi verici olan blog yazımızı inceleyebilir ve daha kolay bir şekilde raft indirme aşamasını tamamlayabilirsiniz. Raft nasıl indirilir adlı makale yazımıza gitmek için lütfen tıklayınız.  Herhangi bir sorun ile karşılaşan arkadaşlarımız için yorum kısmından teknik destek vermekteyiz. Lütfen bize sorunlarınızı belirtin.

 

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir