Minecraft Benzeri Oyun Raft

Minecraft Benzeri Oyun Raft

Minecraft Benzeri Survival Oyunlar

Piyasayı kasıp kavuran, hemen herkesin zevk alarak oynadığı oyun olan Minecraft’ı hepimiz biliyoruz. Minecraft benzeri oyunların pişi sıra kesilmek bilmiyor. Bir çoğu iştah kabartsa da Minecraft gibi bir oyun ile kıyaslanamayacak kadar başarısız olduğunu söyleye biliriz. Peki Raft Oyununun ne özelliği var der iseniz sizlere Minecraft yaşantısının esintilerini hissettirebilecek bir oyun olduğuna kefil olabilirim. Hem dünya kendi halinde yaşaması hem de oyun içi yaşam standartları Raft oyununu minecraft benzeri oyunlar arasına sokmaktadır. Daha fazla bilgi için Lütfen diğer blog yazılarımı okuyabilirsiniz. Diğer blog yazılarıma gitmek için lütfen tıklayınız. Peki Minecraft benzeri oyun Raft‘ı hiç oynadınız mı? Eğer oynamadıysanız çok şey kaçırmışsınız demektir.

Raft İzlenimleri

Oyunun mantığı, başlangıçta küçük olan bir salda köpek balığı saldırılarına karşı hayatta kalmak, salınızı genişletip eklemeler yapmak. Oyundaki en önemli faaliyet balık tutmaktır bu sayede aç kalmanızı engeller. Bunun yanında oyunun ilerleyen aşamalarında salınızın içinde tarım dahi yapabilirsiniz. Oyun tıpkı Minecraft gibi temel ekipmanların kullanımına izin veriyor. Örneğin olta, kürek gibi hayati ekipmanları kullanabiliyorsunuz. Fakat bunları da ham madde kullanarak elde etmemiz lazım. Raft oyununu indirmek isterseniz Raft indir adlı blog yazımı kontrol edebilirsiniz. Raft nasıl indirilir adlı blog yazıma gitmek için lütfen tıklayınız.

Oyun Bize Ne Sunuyor?

Başlangıçta oldukça küçük bir salda başlıyoruz. Oyun ilerledikçe balık tutmak için olta, eşya koymak için sadık ve balıkları pişirmek için mangal oluşturabiliyorsunuz. Tıpkı minecraft gibi hayatta kalmayı kendi yeteneklerinizle öğrenmeniz ve gerekli olan eşyaları temin etmeniz gerekiyor.

Oynayabileceğiniz en eğlenceli beceri oyunlarından birisi. Oyunda hem eğlenip hem de senaryoya bağlı olarak hayatta kalma becerileri sergileye biliyorsunuz. Bunun yanında oyunun en iyi tarafı da sürekli geliştirme yaptığınız için sıkılmanızı engellemeniz. Raft ile ilgili tüm bilgileri raft nasıl oynanır adlı blog yazımızda bulabilir ve daha fazla oyun içi bilgiye ulaşabilirsiniz. Oyun içi bilgilere ulaşmak için diğer blog yazımıza geçiniz. Blog yazıma geçmek için lütfen bağlantıya ulaşın.

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir