Minecraft Benzeri Oyunlar – RAFT

Minecraft Benzeri Oyunlar – RAFT

Raft Minecraft Savaşı Yakında!

Minecraft çıktığı yıldan günümüze kadar rekorları alt üst eden efsanevi küp oyunu. Oldukça yüksek oyuncu kapasitesi ile hala aktif bir şekilde düzenli olarak güncellemeler ile kendisini geliştirirken oyuncular tarafından da desteklenmesi büyük bir başarı. Peki bu başarının sırrı ne der iseniz oldukça basit. Oyunculara bir dünya sunuldu ve bu dünya sizin sen ne ister isen o olur. sen istediğin evi istediğin çiftliği istediğin şehri her ne olursa sen ne istersen o olur mantığı ile oynanış sağlamaktadır. Günümüzde ki oyunlarda böyle bir jesti görmek oldukça zor olduğunu söyleyebiliriz. Minecraft nereye kadar hükümdarlığını savunacak tahttan ne zaman inecek sorularına ise şu anda yanız veremez iken rakip olarak çok sağlam bir oyun önerisinde bulunabiliriz. Raft bilgi için raft nedir blog yazısına göz atabilirsiniz. Raft nedir? blog yazısına gitmek için lütfen tıklayınız.

Minecraft VS Raft

Raft hem craft sistemi ile hem envanter ve toplayıcı bir oynanışı olması yönünden oldukça Minecraft oyunu ile bağdaştırıla bilinir. İki dünyanında uçsuz bucaksız ve gizemli olması yönünden her iki oyunda gizem vaatleri ile oyunculara merak kapılarını hep aralık bırakmasını sağlamaktadır. Birçok benzerliğin olması Raft ile Minecraft arasında bir rakip olma söz konusu. Özellikle de Micrasoft‘un Raft satın alma gibi bir girişimde bulunması ile bir süre daha Microsoft’un zirvede kalmasını sağlayacak gibi gözükmektedir. Eğer sizlerde Raft indirmek isterseniz Raft indir adlı blog yazımı inceliyebilir ve kolay bir şekilde Raft indirebilirsiniz. Bağlantıya gitmek için tıklayınız.

Raft Nasıl Oynanır?

Raft oynamak için ilk olarak steam üzerinden Raft oyununu satıl alma işlemini tamamlamalısınız. Raft satın almak için tıklayınız. Satın aldıktan sonra ilk olarak bilgisayarınız ile optimizasyon işlemi yapabilir ve kasma sorunlarından kurtulabilirsiniz. Hala kasma sorunu ile boğuşuyor iseniz Raft kasma sorunu giderme blog yazıma buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sizinde eklemek istediğiniz yorumlar elbet olacaktır. Lütfen yorum kısmından bizlere başka neler hakkında bilgiye ulaşmak istediğinizi belirtiniz.

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir