Minecraft’a Rakip Oyun Raft

Minecraft’a Rakip Oyun Raft

Minecraft Benzeri Oyun Raft

Herkesin severek oynadığı, milyonlarca oyuncu kitlesine ulaşan ve insanların saatlerce sıkılmadan oynadığı Minecraft’ı hepimiz biliyoruz. Peki aynı mantığa sahip ve farklı durumların gerçekleştiği bir oyunu oynamak istemez misiniz? Eğer sizlerde Minecraft ile çok benzer olan raft oyununu oynamak veya incelemek isterseniz. İnternet sitemiz üzerinden faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere daha kolay bir şekilde Raft oynama imkanı sunmak için her zaman çaba içerisindeyiz. Siz oyun severler sayesinde Rarft bir adım daha önde olacaktır.

Minecraft ve Raft

Öncelikle belirtmek isterim ki oyun Minecraft gibi karada değil de denizde geçiyor. Minecraft oyununun alıştığımız pikselli yapısından farklı olarak oyunda tatmin edici grafikler var. Bunun yanında oyunun bilgisayar sürümü Steam üzerinde 30 TL gibi bir fiyata satılıyor. Mobil sürümü ücretsiz. Minecraft’ın en bildiğimiz özelliği ekipman üretmek ve bu ekipmanları kullanmak. Aynı mantık Raft’ta da geçerli. Yine belli başlı ekipmanları oluşturup kullanabilirsiniz. Minecraft’ ta yapı yapma mantığı gibi başlangıçta işlevsiz olan salınıza kat çıkmak, genişletmek gibi işlemler uygulayabilirsiniz. Minecraft’a rakip oyun Raft, salınıza saldıran köpek balığından korunup hayatta kalmanız mantığı üzerine kurulu. Yoğun bir oyuncu topluluğu bulunan Raft survival game Steam üzerinde en çok satılan oyunlar arasında da yer almaktadır. Raft için bu çok onur verici ve gururlandıran bir haber olarak duvarımızda bir çerçeveyi hak etti.

Raft Survival Oyun

Minecraft ile temel mantık olarak benze de Raft, daha gerçekçi bir mentaliteye sahip. Doğada yaşanabilecek durumlar, bu durumlara karşı alınabilecek gerçekçi önlemler var. Öyle ki uçsuz bucaksız denizde temel hayatta kalma faaliyeti olan balıkçılık oyun içinde önemli bir kaynak. Raft son sürümü ile kolay kolay oyun içi aksaklıklar yaşamanıza engel olacak ve kesintisiz bir survival game deneyimi yaşayacaksınız. Daha fazla bilgiyi sitemizden bulabilir ve bizler için değerli yorumlarınızı sunabilirsiniz. Raft okulların kapanması ile ayrı bir pozitif ilgi görülmesi beklenmekte. Yüksek bir beğenme oranı ile her öğrencinin ve oyun severin bilgisayarında olması gereken bir survival hayatta kalma oyunu diyebiliriz.

 

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir