2018 Online Survival Oyunlar Raft

2018 Online Survival Oyunlar Raft

Raft Ne Tür Bir Oyun?

Raft oyunu tamamen hayatta kalma alanı ile bağlı bir oyundur. Oyunun asıl amacı uzaklardan gelen bitki, yiyecek, su, tahta, metal ve diğer eşyalarla okyanus üzerinde bir platform oluşturarak hayatta kalmaktır. Raft oyunu beta sürümünde olurken kurtuluş yolu bulunmuyordu. Ancak yeni getirilen güncellemede Raft oyunu tamamen geliştirildi. Raft’ta artık adalara gidebiliyorsunuz. Raft oyunu ile daha fazla bilgi için Raft nasıl oynanır adlı blog yazımı ziyaret etmeyi unutmayın. Kolay şekilde Raft nasıl oynanır yazımıza gitmek için lütfen tıklayınız.

Peki Raft Online Bir Oyun mu?

Raft şuanda dünyanın en büyük oyun alanı olan Steam’de sunulmuş durumda. Steam sayesinde arkadaşlarınızla çevrimiçi oyunları kolaylıkla oynayabilirsiniz. Raft’ın da şu anda çevrimiçi oynama özelliği bulunuyor. Raft oyunu bize iki online(çevrimiçi) oynama seçeneği sunuyor. Online şekilde Raft oyunu oynarken kasma ve fps sorunu yaşıyor iseniz Raft kasma ve fps yükseltme yazımızı ziyaret edebilir ve kesintisiz bir şekilde Raft deneyimine kavuşabilirsiniz. Kasma sorunu yaşayan arkadaşlar lütfen buraya tıklasın.

1.Çevrimiçi Çok Oyunculu

Çevrimiçi çok oyunculu seçeneği size dünyanın dört bir yanından raft oynayan kişilerle çevrimiçi oynamanıza olanak sağlar. Bu şekilde tanımadığınız bir kişiyle karşılaşma şansınız büyük. Tüm ülkeler üzerinde oynamak için sadece “Çevrimiçi Çok Oyunculu” seçeneğine tıkladığınızda karşınıza yüzlerce sunucu çıkacaktır. Bu sunuculardan birine çift tıklayarak bağlanabilirsiniz. Raft sistem gereksinimleri ile oyunun kolay bir şekilde oynanabilir olmasını ve yüksek grafikler ile bilgisayarınız yormadan gün batımını izleyebilirsiniz. Sizlerde Raft sistem gereksinimleri ile ilgili aklınızda ki sorunları halletmek için Raft sistem gereksinimlerini buraya tıklayarak inceleyin.

2.Çevrimiçi Eşli Oyun

Çevrimiçi eşli oyun seçeneği bize arkadaşlarımızla çevrimiçi bir şekilde oyun oynamamıza olanak sağlıyor. Bu şekilde kolaylıkla oyuna giriş yaptıktan sonra “Arkadaşlar” bölümünü açarak çevrimiçi arkadaşlarımızı lobiye davet ediyoruz. Arkadaşınız “Hazır Ol” butonuna bastıktan sonra size “Başlat” butonu çıkacaktır bastığınız andan itibaren oyun başlayacaktır. Köpek balıkları ile tek başına mücadele etmek zordur. Arkadaşların ile birlik ol ve köpek balıklarına karşı zafer kazan. Eğer herhangi bir sorun ile karşılaşıyorsanız Raft ipuçlarını inceleyebilirsin. İncelemek için lütfen tıklayınız.

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir