Raft Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Raft Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Günümüzde tercih edilen oyunlar genel olarak hayatta kalma, inşa etme ve yaratıcı çözümlerin uygulanabildiği oyunlardır. Bu oyunlar hayal gücü yardımıyla eşya ve yapı üretmek mantığı üzerine kuruludur. Piyasada bu alanda birçok oyun vardır. Bu oyunlar içinde Raft, kaliteli grafiklere sahip, oynanış zevki yüksek bir oyundur. Raft hakkında bilmeniz gerekenler oldukça kolaydır.

Raft Hakkında

Raft oyunu, başlangıçta ufak ve işlevsiz olan bir salı geliştirip çeşitli faaliyetlerle tehlikelerden korunmak ve hayatta kalma mantığı üzerine kurulu bir oyundur. Salınız başta sudan gelecek saldırılara açıktır. Zamanla salınıza kat çıkmak, salınızı genişletmek ve çeşitli yükseltmelerle salınızı yüzen bir kale haline getirmek mümkündür. Bunları yapmak için bazı ekipmanları oluşturmanız gerekir. Salınızı geliştirdikten sonra içerisinde tarım bile yapabilirsiniz. Bunun yanında gerekli ekipmanlar ile balık tutabilirsiniz. Zamanla geliştirdiğiniz salınıza motor bile takabilirsiniz. Gelişmiş salınız tehlikelere karşı daha korunaklı oluyor ve ekipmanlarınız sayesinde oyun için gerekli faaliyetleri üst seviyede yerine getirebiliyorsunuz.

Raft Bilgiler

Basit bir mantık üzerine kurulu oyun ile hayatta kalma ve inşa etme becerinizi geliştirebilir, hayal gücünüz elverdiği derecede gelişmiş bir sal inşa edebilirsiniz. Raft oyunu minecraft tarzı bir oyun oymasıyla beraber Microsoft ekibinin de iştahını kabartmakta. İleri ki günlerde Microsoft tarafından bir atılım gözelenebilir.

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir