Raft Hile

Raft Hile

Raft, okyanusun ortasında salınıza geliştirmeler yaparak hayatta kalmanızı amaçlayan eğlenceli ve yaratıcı bir oyundur. Oyun deneyimi oldukça kaliteli ve oyun zevki oldukça fazladır. Oyun çeşitli hilelerle oynanabilir. Peki Raft oyun hileleri nelerdir? Raft oyun hilesi yeni çıkış yapan bir oyun için bile olsa oldukça hızlı bir şekilde hile arayışına girilmiştir. Özellikle de hilenin oyun gidişatını ve oynana bilirlik açısında fazla bir kolay yola kaçış ve verdiğiniz emeğin zevkini alamamaktan hoşnut kalmayacağınızı düşünüyorum.

Raft Mobil Sürüm’de Hile Yapmak

Öncelikle oyunu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Oyun ilk indirdiğiniz zaman salt bir halde. Yani herhangi bir hile yok. Oyunu tamamen kendi becerilerinizle bitirmeniz lazım. Hileli oynayabilmek için internet üzerinden hileli modu içeren apk dosyasını kurmanız gerekir. Mobil hileli mod üzerinde sınırsız para, haritaların hepsi kullanıma açık ve sınırsız cana sahip bir şekilde oynayabilirsiniz. Raft hile yapmak yerine çeşitli raft oyun içi ipuçlarını göz önüne alarak daha kolay ve hilesiz emek vererek gelişebilir ve ilerleyebilirsiniz. Daha kolay bir şekilde ilerlemek için Raft ipuçlarının yazılı olduğu blog yazılarıma göz atabilirsiniz. Raft hilesiz bir şekilde oynamak için ipuçlarına göz atın. Gitmek için tıklayınız.

 

Raft Bilgisayar Sürümünde Hile Yapmak

Oyunun bilgisayar sürümünü Steam üzerinden hilesiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun hileli modunu yine internet üzerinden temin edebilirsiniz. Hileli mod indirilip kurulduktan sonra oyun içinde çeşitli kısayollarla kullanabilirsiniz. Hileli modda sınırsız can, acıkmama, ekipmanları kolayca elde etme, yorulmama ve susamama özellikleri sunuyor. Bu yazımda sizlere asıl anlatmak istediğim olay oyunlar bazen oldukça zorlayıcı olabiliyor. Bu hem size hem de oyun arkadaşınız için can sıkıcı bir olay olsa da Raft hile bakımından bakılamayacak kadar organik bir oyun. Bu neden ile Raft oynamak isteyen arkadaşlara tavsiyemiz hilelerden uzak durmasıdır. Hileli bir Raft oyunu asla oynamamak için köpek balıkları ile mücadele etmelisiniz.

Oyun ne kadar beceriye gerek duyarak oynansa da yine de hile yapıp oyunun zevkini tam olarak almak da seçenekler arasında olabilecek bir durumdur.

 

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir