Raft Kasma Sorunu ve Fps Arttırma

2018 Yılına damgasını vuran Raft tüm oyun severler arasında büyük ilgi toplamakta. Birçok büyük Yotube oyun kanalı dahil olmak üzere Raft oyununun çıkmasına yalnızca bir hafta olmasına rağmen oyun youtube üzerinde bir milyon videodan daha fazla bir sayıda yükleme limitine ulaştı. Raft Steam üzerinden satın alarak ulaşabileceğiniz bir oyun oymakla birlikte maceraya hayır diyemeyeceğiniz. Eğer bu yazıya daha Raft indirmeden geldi iseniz Raft nasıl indirilir? adlı blog yazımı inceleyebilirsiniz. Raft nasıl indirilir? adlı blog yazıma gitmek için tıklayınız. bir dünyaya sizleri davet ediyor. Oldukça geniş bir harita üzerinde binlerce materyal sizler tarafından toplanmayı beklemekte. Oyun sürüm olarak Raft 1.01 versiyonu ile piyasaya sürüldü. Yeni sürüm beraberinde birçok yeni oyun hataları ve oyun içi buglar ile dolu olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı bir ekip çalşması ile Raft teknik ekibi bu hatalar üzerinde yoğunlaşıldığını ve düzeltmek üzerinde olduğunu sosyal mecralar üzerinden bizlere yayınlamakta.

Raft kasma problemleri

Kasma problemleri olması yeni oyun açısından oldukça doğal karşılanmalı ve birçok küçük ayar ile oldukça akıcı bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. İşte sizler için hazırladığımız bu görsel ile sizde akıcı bir Raft deneyimine sahip olabilirsiniz. Raft kasma sorunu çözümü işlemlerini gerçekleştirdikten sonra isterseniz Raft nasıl oynanır? adlı blog yazımızı inceleyebilirsiniz. Raft nasıl oynanır? adlı blog yazısına gitmek için lütfen tıklayınız.

Raft kasma sorunu oyunu bırakmak için bir bahane olamaz. Resimde gördüğünüz üzere tüm ayarları nerede ise en dibe kadar düşürdük. Oyun normal istenilen sistem özellikleri ile Raft kullanılan sistem özellikleri birbirinden farklı bu neden ile sisteminize uygun olarak ince ayarlar yapabilir ve daha akıcı bir Raft deneyimi yakalayabilirsiniz. Sadece bununla da sınırlı kalmamakla beraber bir diğer Raft kasma sorunu için olan resmimize geçelim. Oyun grafik ayarları olarak oldukça detaylı ve nerede ise tüm bilgisayarlar için oynanabilir bir Raft hizmeti sunmakta. Raft kasma sorunlarını hala çözemedi iseniz daha detaylı bilgiler için yorum yazabilirsiniz. Raft fps attırma yollarından en bilindik olanı ise oyun çözünürlük düşürmekten geçmektedir. sizlerde daha fazla Raft fps arttırmak isterseniz oyun çözünürlüğün den feragat edebilirsiniz.

 

Oğuz Yazar

Yorumlar

  sebahittin

  (2 Haziran 2018 - 12:38)

  Raft oyunu için kasma probleminin giderilmesi iyi olmuş

  Serkan

  (2 Haziran 2018 - 21:03)

  Oyun gayet stabil çalışıyor. Benim 7 senelik emektar bilgisayarımda bile kasma sorunu yaşamadım

  Uğur

  (4 Haziran 2018 - 17:33)

  i5 i 6 gb ram 500gb hdd radeon hd 6470 ekrankarti ve kasiyor neden acaba

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir