Raft Kolay Adaya Çıkma Taktiği

Raft Kolay Adaya Çıkma Taktiği

Raft Türkiye olarak sizlere küçük oyun taktikleri ile ulaşılamaz yerler için altın değerinde olan  ipuçlarından bahsedeceğiz. Birçok kişi adalar için ulaşılamaz yerler olduğunu düşünebilir. Raft sınır tanımaz bir oyun olması ile birlikte bununda bir çözümü olduğunu belirtmekte gururluyuz. İlk olarak sizlere merdiven sisteminden bahsedeceğiz. Resimden örnek çıkartabilir ve daha farklı fikirler üretebilirsiniz.

Raft Adalar

Adalar genel olarak parkur sistemi olduğunu söyleyebiliriz. Oyun belirli bir ödül yani adanın üzerinde ki materyaller için bir yetenek bir emek göstermenizi istemektedir. Bu olay hem oyunun oynanış olarak daha kaliteli yapar iken hemde bir amaç ve ödül sistemini oluşturmaktadır. Bu tür oyunlarda rekabet sistemini de tetiklediğini söyleyebiliriz. Bu tarz basit olaylar için ipucu yazılarımızı incelemenizi önerebiliriz. Raft ipuçları için lütfen tıklayınız. İleri ki güncelle haberleri arasında olası bir kanca fırlatma sistemi olmasını bekliyoruz. Bu sayede oyunun yeni başlayanlar için erken safhada kolay bir craft sistemi ile bütün adaları daha kolay materyaller toplama imkanı yakalayabileceğiz. Eğer sizde hala Raft oyununa sahip değil iseniz Buradan indirmek için detaylara sahip olabilirsiniz. Raft İndir yazıma gitmek için lütfen tıklayınız.

Raft Radyo Kulesi

Raft radyo kuleleri özel sandıkların saklı olduğu ve radyo kulelerinin deniz altı kısmında büyük çoğunlukta maden olması materyal toplamak için oldukça güzel ve faydalı bir ipucu olacaktır. Sandıklardan ise birçok farklı materyal toplu olarak envanterimize geçiyor. Bu sal geliştirmek için en gerekli materyaller arasında olan metal ile hem daha kaliteli hemde farklı işlevsel materyaller kullanmanıza imkan sağlayacaktır. Sizlerde bizim gibi farklı ipuçları yorumlarda belirtir iseniz herkese ulaşabilir ve güzel bir Raft yardımlaşma platformu oluşturabiliriz.

Oğuz Yazar

Yorumlar

  gülcan

  (2 Haziran 2018 - 12:38)

  faydalı paylaşım sayesinde oyunu daha iyi tanıyabiliyoruz 🙂

  Emre

  (2 Haziran 2018 - 23:00)

  Gerçekten çok faydalı raft’da bir türlü adaya çıkamıyordum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir