Raft Nasıl İndirilir

Raft Nasıl İndirilir

Hayatta kalma ve yaratıcılık üzerine kurulu olan Raft oyununda ekipmanlar üretip salınızı geliştirerek hayatta kalabilirsiniz. Salınız sudan gelen saldırılara maruz kalıyor. Salınıza zamanla motor dahi takabiliyorsunuz. Başlangıçta küçük ve işlevsiz olan salınızı zamanla okyanusun ortasında yüzen bir kale haline getirebiliyorsunuz. Raft nasıl indirilir? adlı makalemizi okumak için lütfen tıklayınız.

Raft Nasıl İndirilir?

Peki okyanusun ortasında hayatta kalmamızı amaçlayan Raft nasıl indirilir? Öncelikle oyunun mobil ve bilgisayar olmak üzere iki farklı sürümü var. İlk olarak mobil sürümüne bakalım. Oldukça iyi grafiklere sahip oyun yaklaşık olarak 60 MB. Oyunu Google Play Store üzerinden aratarak bulabilirsiniz ve indirip oynayabilirsiniz. Fazla yer kaplamayan oyun iyi optimize edildiği için oyun zevkiniz oldukça artacaktır. Diğer sürüm ise bilgisayar sürümü. Bilgisayar sürümü de oldukça kaliteli grafiklere ve oyun zevkine sahip. İndirebilmeniz için bir Steam hesabına sahip olmanız gerekir. Oyunun fiyatı steam üzerinde 31,00 TL. Hesabınızda para mevcutsa oyunu kolayca indirip oynayabilirsiniz. Mobil ve bilgisayar sürümü arasında pek fark olduğu söylenemez. Oldukça kolay bir şekilde oyunu temin edebilirsiniz. Oyun hem kolay temin edilebilir hem de oldukça zevkli bir oyun.

Güncel Olarak Raft İndir

Güncel bir şekilde Raft oyununu indirmek için steam üzerinden kendi hesabınız ile bağlantı kurunuz. Daha sonrasında ise oyun arama yerine Raft yazarak raft ana satış sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada oyunu satın al bölümüne girerek oyunu satın alabilir ve indirme için ilk adımı atmış olursunuz. Oyun indirme işlemleri otomatik olarak Steam üzerinden yapılmaktadır. Gerekli dosyalar da dahil olmak üzere tüm dosyaları indirme işlemi bittikten sonra oyunu açın ve iyi oyunlar.

 

 

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir