Raft Nasıl İndirilir?

Raft Nasıl İndirilir?

2018 Yılının en çok beklenen survival simülasyon oyunu olan Raft nasıl indirilir? Raft son sürüm güncellemesi ile birlikte Steam üzerinden 31 TL olarak satışa sunuldu. Peki, Raft nasıl indirilir. Raft indirmek için bu bağlantıya tıklayınız. Raft orijinal sürümü ile ücretli olarak satışa sunulması sebebi ile korsan indirenler ile arasında çevrimiçi yani çok oyuncu oynama şansını kaybediyor. Raft satın aldığınız takdirde tüm sürümlerine otomatik olarak ulaşabilir ve her zaman güncel olarak arkadaşlarınız ile survival keyfini en içten hissedebilirsiniz.

Raft ücretli olması ile birlikte birçok korsan oyun sitesinin hedefleri arasına girdi ve korsan sürümü internet üzerinde erişilebilir bir hal aldı. Tabi ki bir oyun kolay geliştirilmiyor. Bu kadar emeği görmezden gelip orijinal sürüm yerine korsana yönelmek hem oyun ekibini hem de geliştiricileri zor duruma sokmaktadır. Raft indirmek için en kolay yol bir steam hesabına sahip olmakla sınırlı. Steam hesabınız var ise kolay bir şekilde mağazaya girerek arama alanına Raft yazdığınızda oyunu görebilir ve satın alma işleminden sonra otomatik bir şekilde gerekli tüm sistem dosyaların ile kurulum gerçekleşecektir. Raft indir ve dev okyanusun ortasında maceradan maceraya atla. Raft 1.01 Sürüm olarak Steam’da yer almaktadır. Bu sürüme ek her gün yeni güncellemeler ile oyuna farklı ve etkili yeni eklentilerin de geldiğini söylemek mümkün. Umarım sizde raft satın alarak ister kendi başınıza ister arkadaşlarınız ile beraber maceralara atılır ve yeni serüvenlerde yol alırsınız.

AŞAĞIDAKİ SATIN AL RESMİNE TIKLAYARAK ORJİNAL RAFT SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Raft multiplayer oyna seçeneği ile arkadaşlarınız ile aynı dünyada beraber gelişebilir ve yeni kombinasyonlar ile oyun stratejinizi oluşturabilirsiniz. Raft survival oyunlar arasında yerini alırken oyun yapımcılarını büyük beğeni tepkileri aldı. Oyun çıkış tarihinde yaklaşık olarak 15.000 adet kopya satarak yüzde seksen beş oranında bir beğeni ile yeni oyun dünyasına atıldı. Sizlerde Raft satın alarak bu güzel survival oyununda yerinizi alabilirsiniz. Raft oyunu nasıl oynanır? adlı makale yazımda aklınızda kalan soruları ve daha akıcı bir Raft deneyimi için inceleyebilirsiniz. Raft nasıl oynanır? adlı makaleme gitmek için tıklayın.

Oğuz Yazar

Yorumlar

  Yasin

  (31 Mayıs 2018 - 22:02)

  bu oyunu çok met ediyorlar inşallah güzel bir oyundur. sizin sayenizde raft oyununu indirip deneyeceğim.

  ferhat

  (31 Mayıs 2018 - 22:10)

  Raft oyunu benimde beğenimi kazandı. Açıkcası içerik görüntülerin gözmezden evvel beğeneceğimi zannetmiyordum 🙂

  Cemre

  (1 Haziran 2018 - 21:48)

  Raft çok ucuzmuş bir gün almayı düşünüyorum.Steam üzerinden almayı düşünüyorum.

  Serdar

  (2 Haziran 2018 - 21:02)

  Bana biraz pahalı geldi sanki.Bu paraya daha güzel oyunlar alınabilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir