Raft Survival Haritası

Raft Survival Haritası

Raft Nedir?

Raft oyunu hayatta kalma oyunudur. Bu oyunda asıl amacınız hayatta kalmaktır. Benzer oyunlarından “The Forest” “Rust” gibi oyunlardan biraz farklıdır. Oyunda okyanus üzerinde platformda hayatta kalmaya başlıyorsunuz. Okyanusta üzerinize metal,tahta ve diğer eşya ve yemekler geliyor. Öncelikle kendi platformunuzu geliştiriyorsunuz ve daha sonra adaları ziyaret ediyorsunuz. Oyunun en güzel yanlarından biriside budur. Oyunda zorluk çekeceğiniz yer sadece köpek balıkları olacaktır. Çünkü, oyunda sizi kovalayan köpek balıkları bulunuyor ve okyanusa indiğiniz andan itibaren sizi takip edecektirler. Grafik anlamında çok güzel olan oyunun birde haritasını inceleyelim.

Raft Survival Haritası

Raft oyununun belirli bir haritası bulunmuyor. Çünkü, oyunun çoğu zamanını okyanusta geçiriyorsunuz. Ancak düşünmek gerekirse okyanus ve yanlarında yerleşen küçük adaları gösterebilirsiniz. Raft oyunu size okyanusu tam olarak anlatabiliyor. Oyunda adaların altında bulunan büyük kayalara rast gelebilirsiniz. Oyunda salınız gibi platformunuz hareket ediyor. Hareket etmesinin amacı sizi adalara götürmesidir.

Raft Güncelleme

Raft oyununa gelen güncellemede bir çok animasyon özelliği,dalga,hava durumu gibi özellikler getirildi. Suyun altında üzdüğünüz an daha açık şekilde görebilir ve boğulma özelliği de geldi. Raft survival haritası hala güncel olmamakla beraber duyurulma gibi bir durumu şuan için yoktur. Elimize geçtiği an sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir