Yeni Survival Oyun Raft

Yeni Survival Oyun Raft

Raft Survival

Raft, hayatta kalma becerileri sergileyebileceğiniz ve yaratıcılığınızı pekiştirebileceğiniz oldukça eğlenceli bir oyun. Oyunun mobil sürümü olan Raft Survival‘ı sıkkın geçen bir günde kafanızı dağıtmak için akıllı telefonunuzdan oldukça kolay bir şekilde oynayabilirsiniz. Raft survival ile her geçen gün büyüyen bir kitleyi tatmin etmek zor olsa da Raft ekibinin yoğun çalışması sonucu olumlu sonuç alacağına eminiz. Bir diğer makalemizde de Minecraft’ a rakip oyun olarak gösterdiğimiz Raft tam anlamı ile hakkını vermektedir. Minecraft gibi bir oyun ile kıyaslanmak büyür bir başarıdır. Sizlerde Minecraft ve Raft ile ilgili makalemizi incelemek isterseniz buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Oyunu Temin Etmek Ve Oynamak

Oyunu Google Play Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun boyutu 63 megabayt. Genel yorumlara baktığımız zaman oyunun başlangıçta zor olduğu fakat oyun üzerinde ilerledikten sonra oldukça keyifli bir hal aldığı söyleniyor. Oyunu yüklemek için telefonunuzun Android sürümünün 2.3 ve üzeri olması gerekiyor. Oyunda ilerledikçe salınıza kat dahi çıkabiliyorsunuz. Mobil optimizasyonu oldukça iyi. Çalışırken cihazınızın performansı yara almıyor. Bunun yanında görüntü olarak tatmin edici bir seviyede. Son dönemde dillerden düşmeyen Microsoft Raft satın alma durumu hala söylentilerde kalsa da bizim ümidimiz var. Yüksek bir gelir ile oyun gelişi hele bu oyun raft ise tadından yenmez bir hale gelebilir. Üstelik oyun içi eklenecek binlerce seçenek var iken insan beklemekte sabırsız kalıyor. Raft oyunu sistem gereksinimlerine göz atmak için lütfen tıklayınız.

Oyundan Zevk Alarak Oynamak

İnternette ufak bir araştırma yaptığınız zaman oyundaki ekipmanları size kolayca sunan hileli sürümlerini görebilirsiniz. Fakat oyunu tam anlamıyla oynamak tabi ki sizin el emeğinize kalmış. Oyunda öncelik sıranızı belirleyerek, oyundan zevk alma algılarınızla oyunu çok eğlenceli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bilgisayara erişme fırsatı olmayan oyuncular için mobil sürümden zevk almak ve oyunu oynayabilmek mümkün. Tüm raft severler için güzel bir yaz dileriz. Umarım ileri ki zamanlar sizlere ücretsiz olarak Raft oyun çekilişi yapmak için elimizden geleni yapacağız. Raft oynamak isteyip oynayamayan tüm arkadaşlara ulaşacağız. Bol oyun vakitleri diler güzel günler dilerim.

Oğuz Yazar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir